Kontakta oss 

Vi är 20 st Skogs & Lantbruksspecialister spridda över landet. I vår grupp hittar du agronomer, lantmästare, jägmästare, skogsmästare och många av oss har dessutom en ekonomisk högskoleutbildning.

Vi har alla en stark anknytning till landsbygden och de areella näringarna. Tillsammans har vi en unik erfarenhet och kompetens och genom vårt gedigna nätverk hjälper vi dig att hitta rätt bland rådgivare, mäklare, jurister, mm.

Tveka inte att kontakta din närmaste specialist!

Danske Gårdsägare

För dig som äger en gård med skog och mark men inte lever av gården.

 

Emma Blomberg 
 Danske Gårdsägare
 E-post: danskegardsagare@danskebank.se


Therése Holmlund

 Therése Holmlund   
 Danske Gårdsägare
 E-post: danskegardsagare@danskebank.se

Norr

Johan Freij

Johan Freij
Stockholm
Affärsområdeschef Skog & Lantbruk
Mobil: 070 – 510 52 75  
E-post: johan.freij@danskebank.se

Emma Frödå

Emma Frödå
Stockholm
Ansvarig Lantbruk Sverige
Mobil: 076 – 724 28 17 
E-post: emma.froda@danskebank.se

 

 

Anna Friis

Anna Friis
Uppsala
Mobil: 076 – 721 60 48
E-post: anna.friis@danskebank.se

Kristina Glantz Nilsson

Kristina Glantz Nilsson
Västerås
Tel: 0752 – 48 24 37
Mobil: 070-220 13 23 
E-post: kristina.glantz.nilsson@danskebank.se

Öst

I region öst finns vi samlade i vårt ”Agri Center Södermanland – Östergötland” i Linköping.

Maria Lennartsson

Maria Lennartsson
Södermanland & Östergötland
Mobil: 0767 – 21 51 54
E-post: maria.lennartsson@danskebank.se

Karin Karlsson

Karin Karlsson
Östergötland
Tel: 0706 – 84 99 21
E-post: karin.karlsson@danskebank.se

Eva Wall

Eva Wall
Östergötland
Tel: 0752 – 48 28 10
Mobil: 0767 – 23 26 50
E-post: eva.wall@danskebank.se

Erik Backman
Östergötland
Tel: 0737 – 00 52 15
E-post: erik.backman@danskebank.se

Magnus Berger

Magnus Berger
Södermanland & Östergötland
Mobil: 0702-81 49 34
E-post: magnus.berger@danskebank.se


Kajsa Petersson

Kajsa Petersson
Östergötland
Tel: 0767 – 21 67 91
E-post: kajsa.petersson@danskebank.se

Väst

Johan Rådberg

Johan Rådberg
Göteborg
Tel: 0752 – 48 42 42
E-post: johan.radberg@danskebank.se

Thomas Bäck

Tomas Bäck
Karlstad
Tel: 0752 – 48 42 93
E-post: tomas.back@danskebank.se

Joakim Sörman

Joakim Sörman
Skövde
Tel: 0703 – 53 31 85
E-post: joakim.sorman@danskebank.se

Fredrik Falk

Fredrik Falk
Karlstad/Örebro
Mobil: 076 – 721 61 36
E-post: fredrik.falk@danskebank.se

Martin Meli

Martin Melin
Råvaru- & Valutahandlare
Tel: 0752 – 48 20 04
E-post: martin.melin@danskebank.se

Syd

Sofia Eitrem

Sofia Eitrem
Kalmar/Växjö
Tel: 0721 – 46 49 71
E-post: sofia.eitrem@danskebank.se

John Engström

John Engström
Jönköping
Mobil: 0767 – 21 60 69
E-post: john.engstrom@danskebank.se

Sebastian Johansson

Sebastian Johansson
Halmstad
Mobil: 070 – 620 06 92
E-post: sebastian.johansson@danskebank.se

 

Anna Wall
Västra Skåne
Tel: 0752 – 48 37 84
Mobil: 0703 – 53 31 72
E-post: anna.wall@danskebank.se

Per Hansson

Per Hansson
Kristianstad
Mobil: 0709 – 24 25 10
E-post: per.hansson@danskebank.se

 

 


Patrik Borg 
Västra Skåne
Mobil: 076-724 28 29
E-post: patrik.borg@danskebank.se


Relaterat innehåll


Få alla fördelar i dag.
Bli kund i Danske Bank.