Skogs & Lantbruksspecialister

 

Ställ din fråga till oss

Region Norr

Johan Freij
Stockholm
Affärsområdeschef Skog & Lantbruk
Tel: 0752-48 12 61
E-post: johan.freij@danskebank.se  
  Emma Frödå
Stockholm
Ansvarig Lantbruk Sverige
Tel: 0752-48 12 64
E-post: emma.froda@danskebank.se 
Fredrik Uggla
Stockholm
Norrmalmstorg 1
Tel: 0752-48 26 22
E-post: fredrik.uggla@danskebank.se

Fredrik Wigh
Uppsala
Tel: 0752-48 25 23
E-post: fredrik.wigh@danskebank.se

Region Öst

Kristina Glantz Nilsson
Västerås
Tel: 0752-48 24 37
E-post:
kristina.glantz.nilsson@danskebank.se

Torkel Pettersson
Nyköping, Södertälje
Tel: 0752-48 25 82
E-post: torkel.pettersson@danskebank.se 
Maria Pihl
Norrköping
Tel: 0752-48 24 94
E-post: maria.pihl@danskebank.se
Anders Hovnert
Motala, Mjölby, Boxholm, Tranås
Tel: 0752-48 22 93
E-post: hovn@danskebank.se

Eva Wall
Linköping, Kisa, Åtvidaberg
Tel: 0752-48 28 10
E-post eva.wall@danskebank.se

Jenny Halvarsson
Motala, Mjölby, Boxholm, Tranås
Tel: 0752-482438
E-post: jenny.halvarsson@danskebank.se
Region Väst
Johan Rådberg
Göteborg
Tel: 0752-48 42 42
E-post: johan.radberg@danskebank.se
Tomas Bäck
Karlstad
Tel: 0752-48 39 78
E-post: tomas.back@danskebank.se

Gustaf Högberg
Skövde
Tel: 0752–48 45 62
E-post: gustaf.hogberg@danskebank.se

Anna Emanuelsson
Skövde
Tel: 0752–48 25 98
E-post: aema@danskebank.se

Region Syd
Krister Axelsson
Kalmar
Tel: 0752-48 39 36
E-post: krister.axelsson@danskebank.se

Ulf-Göran Carlsson
Växjö/Värnamo
Tel: 0752-48 22 49
E-post: ulf-goran.carlsson@danskebank.se

John Engström John Engström
Jönköping
Telefon 0752-48 25 59
E-post: john.engstrom@danskebank.se
Lars Jacobsson
Halmstad
Tel: 0752-48 21 49
E-post: lars.jacobsson@danskebank.se
Anders Strand
Kristianstad
Tel: 0752-48 21 21
E-post: anders.strand@danskebank.se
Jörgen Löfqvist
Malmö,Lund
Tel: 0752-48 23 51
E-post: jorgen.lofqvist@danskebank.se

Martin Melin
Råvaru- & Valutahandlare
Tel: 0752-48 20 04
E-post: martin.melin@danskebank.se

Anna Wall
Helsingborg
Tel: 0752-48 37 84
E-post: anna.wall@danskebank.se

​ ​

  • Skriv ut
  • Sajtkarta
Danske Bank huvudkontor
Norrmalmstorg 1
Box 7523
103 92 Stockholm
Endast förbokade besök.

Kundservice Privat
0752-48 45 42

Kundservice Företag
0752-48 45 42

Bankgiro: 120-0013
SWIFT: DABASESX
Välj kontor

Läs mer om lån, konton, placering och finansiering

Produkter och tjänster
Här kan du läsa mer om andra produkter och tjänster.

Skogskonto
Spara
Placera
Lån och finansiering
Här kan du läsa mer om andra produkter och tjänster.

EU kredit
Kontokredit
Bottenlån
Räntesäkring
Valutasäkring
Fordon och maskiner